ՄԵՐ
ԹԻՄԸ

ՂԵԿԱՎԱՐ ԹԻՄ

ՊԵՏՕ ԴԵՄԻՐՃԵԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ բիզնեսի և գործառնությունների ղեկավար
ԴԱՎԻԹ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Հաղորդակցության բաժնի ղեկավար
ԱՆԱՀԻՏ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Գյուղական ծրագրերի ղեկավար
ՇԱՀԱՆԵ ՀԱԼԱՋՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ ծրագրերի ղեկավար
ԱՐԱ ԲԱՐՍԱՄ
Գլոբալ գործադիր տնօրեն
ԿՈՐՅՈՒՆ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆ
Գործադիր տնօրեն
ՆԱՐԻՆԵ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Ֆինանսական բաժնի ղեկավար
ԻՆՆԵՍԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Զարգացման բաժնի ղեկավար
ՕՎՍԱՆՆԱ ԵՂՈՅԱՆ
Խորհրդատու
ԷՐԻԿ ԳՅՈՒԼԱԶՅԱՆ
Հիմնադրի ներկայացուցիչ, ավագ խորհրդական
ՀԱՅԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ
Զարգացման գծով տնօրեն

ՍՄԱՐԹ ԾՐԱԳՐԵՐԻ ԹԻՄ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
ՍՄԱՐԹ սենյակների համակարգող
ԱՆԱՀԻՏ ԱՀԱՐՈՆՅԱՆ
Այգեհովիտի ՍՄԱՐԹ սենյակի համակարգող
ՆԻՆԱ ԳԱՆՋԱԼՅԱՆ
Կոթիի ՍՄԱՐԹ սենյակի համակարգող
ՄԱՐԻԱՄ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ
Կրթական տեխնոլոգիաների համակարգող
ԷԼՄԻՐԱ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի սոցիալական աշխատող
ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մանկան զարգացման խմբավար
ՆԱՐԻՆԵ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մանկան զարգացման ծրագրավար
ԹԱԹՈՒԼ ԲՈՍԹԱՆՋՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի կատարողական արվեստի ծրագրավար
ՍԵՎԱԴԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ձայնային ձևավորման դասընթացավար
ԼՈՒՍԻՆԵ ԳԻՆՈՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի նկարչության դասընթացավար
ՎԱՀՐԱԴ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի թվային նկարչության դասընթացավար
ՄԱՐԻՆԱ ՄԵՍՐՈՊՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մանկան զարգացման խմբավար
ՄԱՐԻՆԵ ՄԱՂԱՔՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի յոգայի ծրագրավար
ՏԱԹԵՎԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի անգլերենի ծրագրավար
ՍՈՒՐԵՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ագրոտեխնոլոգիայի ծրագրավար
ԱՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մեխանիկայի ծրագրավար
ԱՐՏՅՈՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի պարի ծրագրավար
ԼԻԼԻԹ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի չինարենի (մանդարին) ծրագրավար
ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԱՍԼԻԿՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ֆինանսների ծրագրավար
ԻՆԵՍՍԱ ԹԱՐԽԱՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ռուսերենի ծրագրավար
ՆԱԻՐԱ ԷՎՈՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի կառավարման ծրագրավար
ԱՆԻ ԴԵՐՁՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի նախագծերի համակարգող
ԴԱՎԻԹ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի երաժշտական գործիքների ծրագրավար
ԱՐՄԻՆԵ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մանկան զարգացման ծրագրավար
ՆԱՐԵԿ ԲՈՋՈՒԿՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ծրագրավորման ծրագրավար
ՄԵԼԻՆԵ ՄԱՆՎԵԼՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի կրթական կազմակերպիչ
ՆԱՐԵԿ ԱՐԶՈՒՄԱՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի կրթական խորհրդատու

ԳՅՈՒՂԱԿԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ ԹԻՄ

ՍԻՐԻՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Կրթական տեխնոլոգիաների համակարգող
ՀԱՅԿՈՒՀԻ ՓԻԼՈՅԱՆ
ԵԸԾԿ համակարգող
ԼՈՒԻԶԱ ՍԵՎՈՒՆԻ
Ծրագրերի կառավարիչ
ԱՐՍԵՆ ԿՈԽԼԻԿՅԱՆ
Տեխնիկական վերահսկող
ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ
Աֆլաթունի ծրագրավար
ՆԱԻՐԻ ԽԵՐԼԱԿՅԱՆ ԶԱՏԻԿՅԱՆ
Ճարտարագետ
ԳԱՅԱՆԵ ԶԱՎԱՐՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ԱԼԼԱ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ՄԱՐԻՆԵ ՏԵՐՏԵՐՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ՄԱՐԻՆԵ ՄԻՍԿԱՐՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ԳՈՀԱՐ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ԿՐԷՅՍ ՔԷՐՈՒՂԼԵԱՆ
Անգլերենի ծրագրավար
ԱՆԻ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Մանկան զարգացման խմբավար
ԹԱՄԱՐԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Մանկան զարգացման խմբավար
ՄԱՐԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Սոցիալական աշխատող
ԱՄԱԼՅԱ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Սոցիալական աշխատող
ՄԱՐԻՆԵ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Թատերական թերապիայի մասնագետ
ԼՈՒՍԻՆԵ ԱԼԱՎԵՐԴՅԱՆ
Ճարտարագիտության ծրագրավար
ԱՐԱՔՍՅԱ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Հոգեբան
ԼԻԼԻԹ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
Հոգեբան
ԼԻԱՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Բասկետբոլի մարզիչ
ՄԱՐԻԱՄ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Լոգոպեդ
ՆԱՆԵ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Լոգոպեդ
ԼԱՐԻՍԱ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Բանավեճի ծրագրավար
ՔՐԻՍՏԻՆԱ ԱՎԱԳՅԱՆ
Նկարչության ծրագրավար
ՔՆԱՐԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Սոցիալական աշխատող
ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Հոգեբան
ԳՈՀԱՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Լոգոպեդ
ԷՄՄԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Սոցիալական աշխատող
ԱՆՆԱ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Աֆլաթունի ծրագրավար
ԱՆՆԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հոգեբան
ԱՂՈՒՆԻԿ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ
Լոգոպեդ
ԱՐԹՈՒՐ ՏԵՐ-ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Ենթակառուցվածքային ծրագրերի համակարգող, խորհրդատու
ԼՈՒՍԻՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար
ԹԱՄԱՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հոգեբանական ծառայությունների ղեկավար
ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Անգլերենի ծրագրերի ղեկավար
ՆԵՐՍԵՍ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Շրջանավարտների ծրագրերի համակարգող
ՄԵԼԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Կրթական ծրագրերի ղեկավար
ՄԱՐՈՒՍՅԱ ԲԱԶԻՆՅԱՆ
Լոգոպեդական ծառայությունների համակարգող
ՆԱԽՇՈՒՆ ԱՖԱՆԵՍՅԱՆ
Սոցիալական աշխատանքի համակարգող
ԼՈՒՍԻՆԵ ԱՆՏՈՆՅԱՆ
Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ՍՄԱՐԹ ԲԻԶՆԵՍ ԵՎ ԳՈՐԾԱՌՆԱԿԱՆ ԹԻՄ

ԱՐԱՄ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Նախագծերի կառավարիչ
ԴԱՎԻԹ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
ՏՏ մասնագետ
ԼՈՒՍԻՆԵ ԱԶԱՐՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի առողջապահական կրթության ծրագրավար
ԱԼՎԱՐԴ ՍՈԽԻԿՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մաքրության պատասխանատու
ԼԻԼԻԹ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի վարչական հարցերով պատասխանատու
ՆԱՌԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի մաքրության պատասխանատու
ԷԴՎԱՐԴ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի այգեպան
ՄԵՐԻ ՄԱՏԻՆՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի ընդունարանի աշխատակից
ԳԱՅԱՆԵ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի լվացքատան պատասխանատու
ԱՆԱՀԻՏ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի մաքրության պատասխանատու
ՄԵՏԱՔՍՅԱ ԴԱՎԹՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ընդունարանի աշխատակից
ԱՐՄԻՆԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ընդունարանի աշխատակից
ՍԵԴԱ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ բիզնեսի և գործառնությունների ղեկավարի տեղակալ
ԲԱԽՇԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Կոնցեպտ ռեստորանի մատուցող
ԴԱՎԻԹ ՄԱՄՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի ընդունարանի աշխատակից
ՄԻԼԵՆԱ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի խոհարար
ՆԵԼԼԻ ՂԱՄԲԱՐՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի խոհարար
ՇՈՒՇԱՆԻԿ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի խոհանոցի մաքրության պատասխանատու
ՌՈՒԶԱՆ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի մաքրության պատասխանատու
ՏԻԳՐԱՆ ԶԱՐԳԱՐՅԱՆ
ՔՈԱՖ ՍՄԱՐԹ կենտրոնի ինժեներ
ՌՈՒԲԵՆ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի շեֆ խոհարար
ԱՆՈՒՇ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի խոհարար
ՖԼՈՐԱ ԴԱՐԲԻՆՅԱՆ
Մաքրության պատասխանատու
ԱՐԱՄԱՅԻՍ ԳՅՈՒԼԲԵԿՅԱՆ
ՏՏ մասնագետ
ԷՄԻՆ ԱՎԱԳՅԱՆ
Կոնցեպտ հյուրանոցի ընդունարանի աշխատակից
ԼՈՒՍԻՆԵ ԱԹՈՅԱՆ
Մաքրության պատասխանատու
ԼԻԼԻԹ ԱՄԻՐԱՂՅԱՆ
Այցելուների կենտրոնի տեղեկատու
ԿԱՐԵՆ ԲԱԼՅԱՆ
Վարորդ

ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԹԻՄ

ԹԱՆԻԱ ԵՓՐԵՄ
Գործառնությունների և զարգացման ղեկավար
ԹԵՍՍԱ ՍԱՅԴԵՆՍՓԻՆԵՐ
Զարգացման գծով օգնական
ԴԱՆԻԵԼ Հ․ ՄԱՔՈՒՈՐԹԸՐ
Ավագ խորհրդական
ՀԱՍՄԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Բարերարների հետ հարաբերությունների զարգացման և ֆոնդհայթայթման պատասխանատու

ՀԱՂՈՐԴԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ԹԻՄ

ՄՀԵՐ ՍԱՐԳԻՍԵԱՆ
Ստեղծարար պրոդյուսեր
ՆԱՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Հաղորդակցության մասնագետ
ՌԵԲԵԿԱ ՕՀԱՆԵՍ
Հաղորդակցության մասնագետ
ԻՐԻՆԱ ԻԳԻԹԽԱՆՅԱՆ
Գործընկերությունների և միջոցառումների համակարգման ղեկավար
ՔՆԱՐ ԲԱԲԱՅԱՆ
Լուսանկարիչ

ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԹԻՄ

ՖՐՈՒՆԶԵ ԱՍՈՅԱՆ
Հաշվապահ
ԱՆԺԵԼԻԿԱ ՆԱԶԱՐԵԹՅԱՆ
Իրավաբան
ԼԻԼԻԹ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
ՄՌ մասնագետ
ՋՈՒԼԻԵՏԱ ԼԱԼԱՅԱՆ
Հաշվապահ
ԱՆԱՀԻՏ ԽՈՒՐՇՈՒԴՅԱՆ
Հաշվապահ, գանձապահ
ԿԱՐԵՆ ՄԱԿԻՉՅԱՆ
Վարորդ
ԷԴԳԱՐ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Վարորդ
ՌԱԶՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Վարորդ
ԱՐՄԵՆ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
Վարորդ
ՄԱՐԻԱՄ ԼԱՃԻԿՅԱՆ
Գրասենյակի համակարգող
ԱՂԱՍԻ ԲԱԲԱՅԱՆ
Վարորդ
ՀԵՐՄԻՆԵ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ
Գլխավոր հաշվապահ