ՄԵՐ ԹԻՄԸ

ԱՐԱ ԲԱՐՍԱՄ

Գլոբալ գործադիր տնօրեն

ԼԻԱՆԱ ՂԱԼԹԱՂՉՅԱՆ

Գործադիր տնօրեն

ԾՈՎԻՆԱՐ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ

Գործառնությունների գծով տնօրեն

ԷՐԻԿ ԳՅՈՒԼԱԶՅԱՆ

Հիմնադրի ներկայացուցիչ, ավագ խորհրդական

ՀԱՅԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ

Զարգացման գծով փոխնախագահ

ԻՆՆԵՍԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

Զարգացման թիմի ղեկավար

ՆԱՆԱ ՄԱՐԴՈՅԱՆ

Հաղորդակցության թիմի ղեկավար

ԳԱՅԱՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ

Գյուղական ծրագրերի ղեկավար

ՆԱԻՐԻ ԱԴԱՄՅԱՆ

ՍՄԱՐԹ ենթակառուցվածքների ղեկավար

ԴԱՆԻԵԼ Հ․ ՄԱՔՈՒՈՐԹԸՐ

Միջոցառումների, համագործակցությունների ղեկավար

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Կրթական գործառնությունների ղեկավար

ԱՆԻ ԴԵՐՁՅԱՆ

Նախագծերի համակարգող

ՄԵՏԱՔՍՅԱ ԴԱՎԹՅԱՆ

ՍՄԱՐԹ ծրագրերի համակարգող

ՆԱՐԻՆԵ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ

Մանկան զարգացման ծրագրի համակարգող

ՍԻՐԻՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ

Էլեկտրոնային ուսուցման համակարգող

ԱՐՄԻՆԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ

Ուսումնական կազմակերպիչ

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ

Ընդունարանի աշխատակից

ՏԱԹԵՎԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Անգլերենի ծրագրավար

ԻՆԵՍՍԱ ԹԱՐԽԱՆՅԱՆ

Ռուսերենի ծրագրավար

ՆԵԼԼԻ ԿՈԲԵԼՅԱՆ

Ֆինանսների ծրագրավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԱՍԼԻԿՅԱՆ

Ֆինանսների ծրագրավար

ՆԱՐԵԿ ԲՈՋՈՒԿՅԱՆ

Ծրագրավորման ծրագրավար

ՆԱԻՐԱ ԷՎՈՅԱՆ

Կառավարման ծրագրավար

ԹԱԹՈՒԼ ԲՈՍՏԱՆՉՅԱՆ

Կատարողական արվեստի ծրագրավար

ՍՈՒՐԵՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Ագրոտեխնոլոգիայի ծրագրավար

ՎԱՀՐԱԴ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆ

Թվային նկարչության ծրագրավար

ՄԱՐԻՆԵ ՄԱՂԱՔՅԱՆ

Յոգայի ծրագրավար

ԱՐՏՅՈՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Պարի ծրագրավար

ՄԻՍԱԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Ֆիթնեսի ծրագրավար

ԴԱՎԻԹ ԳԱԼՍՏՅԱՆ

Երաժշտական գործիքների ձևավորման ծրագրավար

ՍԵՎԱԴԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Ձայնային ձևավորման ծրագրավար

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ

Մանկավարժ

ԼԻԱՆԱ ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՆԺԵԼԱ ՄԱՄՅԱՆ

Հոգեբան

ԼՈՐԿԻ ԼԻԲԱՐԻԴՅԱՆ

Համայնքային առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԼՈՒՍԻՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ

Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԼՈՒՍԻՆԵ ԱՆՏՈՆՅԱՆ

Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԹԱՄԱՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Հոգեբանական ծառայությունների ղեկավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ

Կրթական և շրջանավարտների ծրագրերի ղեկավար

ՆԱԽՇՈՒՆ ԱՖԱՆԵՍՅԱՆ

Սոցիալական աշխատանքի ղեկավար

ԱՐԱ ԲԱՐՍԱՄ

Գլոբալ գործադիր տնօրեն

ԼԻԱՆԱ ՂԱԼԹԱՂՉՅԱՆ

Գործադիր տնօրեն

ԾՈՎԻՆԱՐ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ

Գործառնությունների գծով տնօրեն

ԷՐԻԿ ԳՅՈՒԼԱԶՅԱՆ

Հիմնադրի ներկայացուցիչ, ավագ խորհրդական

ՀԱՅԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ

Զարգացման գծով փոխնախագահ

ԻՆՆԵՍԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

Զարգացման թիմի ղեկավար

ՆԱՆԱ ՄԱՐԴՈՅԱՆ

Հաղորդակցության թիմի ղեկավար

ԳԱՅԱՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ

Գյուղական ծրագրերի ղեկավար

ՆԱԻՐԻ ԱԴԱՄՅԱՆ

ՍՄԱՐԹ ենթակառուցվածքների ղեկավար

ԴԱՆԻԵԼ Հ․ ՄԱՔՈՒՈՐԹԸՐ

Միջոցառումների, համագործակցությունների ղեկավար

ՍԵԴԱ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ

Կոնցեպտ հյուրանոցի և համագումարների կենտրոնի ղեկավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ

Գլխավոր իրավախորհրդատու

ՄԱՆՈՒՇԱԿ ԱԼԱՎԵՐԴՅԱՆ

Դրամաշնորհների և բյուջեի կառավարիչ

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Կրթական գործառնությունների ղեկավար

ԱՆԻ ԴԵՐՁՅԱՆ

Նախագծերի համակարգող

ՄԵՏԱՔՍՅԱ ԴԱՎԹՅԱՆ

ՍՄԱՐԹ ծրագրերի համակարգող

ՆԱՐԻՆԵ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ

Մանկան զարգացման ծրագրի համակարգող

ՍԻՐԻՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ

Էլեկտրոնային ուսուցման համակարգող

ԱՐՄԻՆԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ

Ուսումնական կազմակերպիչ

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ

Ընդունարանի աշխատակից

ՏԱԹԵՎԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Անգլերենի ծրագրավար

ԻՆԵՍՍԱ ԹԱՐԽԱՆՅԱՆ

Ռուսերենի ծրագրավար

ՆԵԼԼԻ ԿՈԲԵԼՅԱՆ

Ֆինանսների ծրագրավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԱՍԼԻԿՅԱՆ

Ֆինանսների ծրագրավար

ՆԱՐԵԿ ԲՈՋՈՒԿՅԱՆ

Ծրագրավորման ծրագրավար

ՆԱԻՐԱ ԷՎՈՅԱՆ

Կառավարման ծրագրավար

ԹԱԹՈՒԼ ԲՈՍՏԱՆՉՅԱՆ

Կատարողական արվեստի ծրագրավար

ՍՈՒՐԵՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Ագրոտեխնոլոգիայի ծրագրավար

ՎԱՀՐԱԴ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆ

Թվային նկարչության ծրագրավար

ՄԱՐԻՆԵ ՄԱՂԱՔՅԱՆ

Յոգայի ծրագրավար

ԱՐՏՅՈՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Պարի ծրագրավար

ՄԻՍԱԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Ֆիթնեսի ծրագրավար

ԴԱՎԻԹ ԳԱԼՍՏՅԱՆ

Երաժշտական գործիքների ձևավորման ծրագրավար

ՍԵՎԱԴԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Ձայնային ձևավորման ծրագրավար

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ

Մանկավարժ

ԼԻԱՆԱ ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՆԺԵԼԱ ՄԱՄՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՆԺԵԼԻԿԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ

Չինարենի ծրագրավար

Ռուզաննա Հողմրցյան

Նկարչության ծրագրավար

Վրույր Այվազյան

Անահիտ Վահանյան

Ֆինանսների ծրագրավար

ԳԱՅԱՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ

Գյուղական ծրագրերի ղեկավար

ԼՈՐԿԻ ԼԻԲԱՐԻԴՅԱՆ

Համայնքային առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԼՈՒՍԻՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ

Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԼՈՒՍԻՆԵ ԱՆՏՈՆՅԱՆ

Առողջապահական ծրագրերի ղեկավար

ԹԱՄԱՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Հոգեբանական ծառայությունների ղեկավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ

Կրթական և շրջանավարտների ծրագրերի ղեկավար

ՆԱԽՇՈՒՆ ԱՖԱՆԵՍՅԱՆ

Սոցիալական աշխատանքի ղեկավար

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ

Բիզնես նախագծերի կառավարող

ԼՈՒԻԶԱ ՍԵՎՈՒՆԻ

Գյուղատնտեսական նախագծերի կառավարող

ԼԻԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Լոգոպեդական ծրագրերի ղեկավար

ԱՆԻ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ

Հոգեբան

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՆՆԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Հոգեբան

ԹԱՄԱՐԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ

Հոգեբան

ՌՈՒԲԻՆԱ ԱՍԿԱՐՅԱՆ

Հոգեբան

ՏԱԹԵՎԻԿ ԻՍՊԻՐՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՆԻ ԵՆԳԻԲԱՐՅԱՆ

Հոգեբան

ԼՅՈՒԴՄԻԼԱ ՆԱՆՈՒՇՅԱՆ

Հոգեբան

ՆԱՆԵ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ

Լոգոպեդ

ԳՈՀԱՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Լոգոպեդ

ԱՆՆԱ ՄԿՐՏՉՅԱՆ

Քարակերտի երեխայի և ընտանիքի ծառայությունների կենտրոնի համակարգող

ԼԻԼԻԹ ԶՈՒՐԱԲՅԱՆ

Սոցիալական աշխատող

ԷՄՄԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ

Սոցիալական աշխատող

ՄԱՐԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ

Սոցիալական աշխատող

ԴԻԱՆԱ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ

H.O.P.E. («Հույս») նախագծի ղեկավար

ԱՂԱՎՆԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ

Հոգեբան

ԳԱՅԱՆԵ ԻՇԽԱՆՅԱՆ

Հոգեբան

ՄԱՐԻԱՄ ՏՈՆՈՅԱՆ

Հոգեբան

ԿԱՐԻՆԵ ՂՈՒԼՅԱՆ

Հոգեբան

ՄԱՐԻՆԱ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ

Հոգեբան

ԱՐԵՎԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Լոգոպեդ

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԱՐԶՈՒՄԱՆՅԱՆ

Լոգոպեդ

ՀԱՅԿՈՒՇ ՓԻԼՈՅԱՆ

Հացիկի երեխայի և ընտանիքի ծառայությունների կենտրոնի համակարգող

ԼԱՈՒՐԱ ԵՍԱՅԱՆ

Կրթական և շրջանավարտների ծրագրերի կրտսեր մասնագետ

ԱՆՆԱ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ

Անգլերենի ծրագրերի ղեկավար

ՆՈՒՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ

Անգլերենի Աքսես ծրագրի ղեկավար

Մելինե Մաղաքյան

Սոցիալական աշխատող

ՆԱԻՐԻ ԱԴԱՄՅԱՆ

ՍՄԱՐԹ ենթակառուցվածքների ղեկավար

ԼՈՒՍԻՆԵ ԱԶԱՐՅԱՆ

Առողջապահական կրթության ծրագրավար

ՏՒԳՐԱՆ ԶԱՐԳԱՐՅԱՆ

Ինժեներ

ԴԱՎԻԹ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ

ՏՏ Մասնագետ

ԱՆՈՒՇ ԽԱՌԱՏՅԱՆ

Բուժքույր

ԱՐԹՈՒՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Տրանսպորտի համակարգող

ՖԼՈՐԱ ԴԱՐԲԻՆՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԱԼՎԱՐԴ ՍՈԽԻԿՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԱՐՓԵՆԻԿ ԱԹՈՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԿԱՐԵՆ ԲԱԼՅԱՆ

Վարորդ

ԷԴԳԱՐ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ

Բանվոր

ՆԱՐԵԿ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ

Այգեպան

ՆԱՌԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՀԱՅԿ ԲՈՅԱՋՅԱՆ

Զարգացման գծով փոխնախագահ

ԻՆՆԵՍԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

Զարգացման թիմի ղեկավար

ԴԱՆԻԵԼ Հ․ ՄԱՔՈՒՈՐԹԸՐ

Միջոցառումների, համագործակցությունների ղեկավար

ԻՐԻՆԱ ԻԳԻԹԽԱՆՅԱՆ

Գործընկերությունների և միջոցառումների համակարգման ղեկավար

ՀԱՍՄԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

Բարերարների հետ հարաբերությունների զարգացման և ֆոնդհայթայթման պատասխանատու

ՕԴՐԻ ՓԵՇՔԱՄ

Խոշոր նվիրաբերությունների պատասխանատու

ՆԱՆԱ ՄԱՐԴՈՅԱՆ

Հաղորդակցության թիմի ղեկավար

ՄՀԵՐ ՍԱՐԳԻՍԵԱՆ

Ստեղծագործական ղեկավար

ՔՆԱՐ ԲԱԲԱՅԱՆ

Լուսանկարիչ

ԱՆԻ ԱՎԱԳՅԱՆ

Թվային հաղորդակցության մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ

Տեսանկարահանման օպերատոր

ԱՐՄԵՆ ԲԱԼՔՉՅԱՆ

Գրաֆիկական դիզայներ

ԱՐԹՈՒՐ ՏԵՐ-ՍԻՄՈՆՅԱՆ

Ենթակառուցվածքների նախագծերի ղեկավար

ԱՐՄԵՆ ԲԵԳԻՋԱՆԻ

Ենթակառուցվածքների նախագծերի ղեկավար

ՄԱՆՈՒՇԱԿ ԱԼԱՎԵՐԴՅԱՆ

Դրամաշնորհների և բյուջեի կառավարիչ

ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Ավագ հաշվապահ

ԱՆՆԱ ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ

Հաշվապահ

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ

Գլխավոր իրավախորհրդատու

ՄԱՆԵ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ

Իրավաբան

ՄԱՐԻԱՄ ԼԱՃԻԿՅԱՆ

Գնումների և լոգիստիկայի համակարգող

ՌԱԶՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ

Վարորդ

ԱՐՄԵՆ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

Վարորդ

ԿԱՐԵՆ ՄԱԿԻՉՅԱՆ

Վարորդ

ԱՂԱՍԻ ԲԱԲԱՅԱՆ

Վարորդ

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՓԱՓԱԶՅԱՆ

Վարորդ

ԳՈՒՐԳԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ

Գործառնությունների գծով խորհրդական

ԱՐՍԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ

Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ղեկավար

ՍԵԴԱ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ

Կոնցեպտ հյուրանոցի և համագումարների կենտրոնի ղեկավար

ԱՐՏԱՇԵՍ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Հյուրանոցի հերթապահ

ՍՈՆԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Միջոցառումների համակարգող

ԱՆԺԵԼԱ ՆԱԶԼՈՒԽԱՆՅԱՆ

Խոհարար

ԱՆԱՀԻՏ ՊՈՂՈՍՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՌՈՒԶԱՆ ԿԻՐԱԿՈՍՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՇՈՒՇԻԿ ՊՈՂՈՍՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՄԱՆՈՒՇԱԿ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԳԱՅԱՆԵ ՊՈՂՈՍՅԱՆ

Լվացքատան աշխատակից

ՆԵԼԼԻ ՂԱՄԲԱՐՅԱՆ

Հյուրանոցի խոհարար

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՄԱՐԻԱՄ ԱՍՐՅԱՆ

Մաքրության վերահսկող

ԴՈՆԱՐԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ

Ընդունարանի աշխատակից

ՍՈՒՍԱԱՆՆԱ ՄԱՏԻՆՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ՄԵԼԱՆՅԱ ՍԻՄՈՆՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԱՐԵՎԻԿ ՆԱԶԼՈՒԽԱՆՅԱՆ

Մաքրության պատասխանատու

ԳԱՅԱՆԵ ՂԱԶԱՐՅԱՆ

Խոհարար

ԴԱՎԻԹ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ

Շեֆ խոհարար

ՎԱՐԴԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ

Ռեստորանի վերահսկող

Անգելինա Միկոյան

Ընդունարանի աշխատակից

ԿԱՊ ՄԵԶ ՀԵՏ

Նյու Յորք, ԱՄՆ
149 5-րդ պողոտա, Suite 500
Նյու Յորք, NY 10010
+1 (212) 994-8234

Երևան, Հայաստան
Մելիք Ադամյան 2/2
Երևան 0010, ՀՀ
+374 10 502076
[email protected]